حراج!

ربات سرخطی – کارگزاری صبا جهاد

500,000 تومان 99,000 تومان

ربات سرخطی مخصوص کارگزاری صبا جهاد، بهینه شده برای کارگزاری صبا جهاد و قابل استفاده در تمامی ساعت های شبانه روز چه در پیش گشایش و چه در زمان بازار به همراه فایل آموزشی نحوه استفاده و سریال نامبر مخصوص را اندازی ربات برای کامپیوتر. به قیمت صد و سی هزار تومان به جای قیمت پانصد هزار تومان به فروش میرسد. این ربات دارای محدودیت زمانی نیست.

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

ربات های سرخطی ربات هایی هستند که با روش های خاصی از ارسال سعی میکنند جایگاه بهتری را در هنگام خرید در صف های خرید، یا فروش در صف های فروش به دست آورند. این ربات با استفاده از کنترل یک بروزر قدرتمند (کرومیم گوگل) سعی میکند با ارسال سفارش سرخطی به سمت کارگزاری، جایگاه بهتری را برای شما در صف اخذ کند، البته شایان ذکر است که این جایگاه ها قطعی نیستند، به عنوان مثال هیچ شخصی نمیتواند بگوید به طور قطع من برای شما جایگاه فلان رو توی صف اخذ خواهم کرد، ولی معمولا یک رنج جایگاه در ارسال سفارش سرخطی در سایت کارگزاری بورس منقطی است. ما با استفاده از این ربات تا کنون میتوانیم بگوییم میتوانیم برای شما جایگاهی مناسب با حجم صف را اخذ نماییم.

حالا میخوام چند سوال معمول که هنگام خرید یا بعد از آن گاهی! مشتریان در مورد آن سوال میکنند را برای شما روشن کنم!

اول قبل از پرسش و پاسخ ها میخواهم از شما درخواست کنم که به کانال تلگرامی بورس بوی بپیوندید و در آنجا از اطلاعیه های روزانه و گاه ساعتی ما مطلع باشید.

آدرس کانال: @boorsboys

یکی از سوالات معمول و شایع دوستانی که برای خرید این ربات اقدام میکنند در مورد محدودیت زمانی این ربات است.

آیا ربات شما محدودیت زمانی دارد؟ خیر این ربات جزو ربات های کلیکی ماست و دارای هیچ گونه محدودیت زمانی نیست

آیا ربت شما قابل کپی برداری است؟ خیر این ربات غیر قابل کپی برداری است و هر سریال نامبر تنها برروی یک سیستم قابل ثبت است.

من دارای دو سیستم هستم یکی در منزل و یکی در اداره و نیاز به دو عدد ربات برای ارسال سفارشات سرخطی خود دارم، چکار میتوانم بکنم:

هر سریال نامبر تنها برای یک سیستم قابل نصب میباشد و با فعال سازی سریال برروی یک سیستم دیگر نمیتوان آن را برروی سیستم دیگری استفاده کرد

از طرفی قیمتهای بورس بوی منطقی و منصفانه است ولی با این وجود در صورتی که نیاز به بیش از یک ربات دارید میتوانید به آی دی تلگرام پیام ارسال کنید تا تخفیفی برای این منظور به شما اختصاص دهیم

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ربات سرخطی – کارگزاری صبا جهاد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *