حراج!

ربات سرخطی – کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران

450,000 تومان 99,000 تومان

ربات سرخطی مخصوص کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران، بهینه شده برای کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران (اکسیر) و قابل استفاده در تمامی ساعت های شبانه روز چه در پیش گشایش و چه در زمان بازار به همراه فایل آموزشی نحوه استفاده و سریال نامبر مخصوص را اندازی ربات برای کامپیوتر. به قیمت نود و نه هزار تومان به جای قیمت چهارصد و پنجاه هزار تومان به فروش میرسد. این ربات دارای محدودیت زمانی نیست.

 

ربات سرخطی ورژن چهارم بورس بوی آپدیت جدید
سرخطی ورژن چهار کارگزاری مبتنی بر اکسیر – بورس بوی
تست ربات سرخطی ورژن چهار اکسیر قدیمی برخط
ربات سرخطی نهایت نگر – بورس بوی ورژن4
ربات سرخطی کارگزاری پاسارگاد – بورس بوی ورژن 4
تست رایگان سرعت سیستم و اینترنت برای ارسال سفارش سرخطی بورس
بررسی عملکرد کارگزاری های مختلف در ارسال سفارش سرخطی بورس

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

ربات های سرخطی ربات هایی هستند که با روش های خاصی از ارسال سعی میکنند جایگاه بهتری را در هنگام خرید در صف های خرید، یا فروش در صف های فروش به دست آورند. این ربات با استفاده از کنترل یک بروزر قدرتمند (کرومیم گوگل) سعی میکند با ارسال سفارش سرخطی به سمت کارگزاری، جایگاه بهتری را برای شما در صف اخذ کند، البته شایان ذکر است که این جایگاه ها قطعی نیستند، به عنوان مثال هیچ شخصی نمیتواند بگوید به طور قطع من برای شما جایگاه فلان رو توی صف اخذ خواهم کرد، ولی معمولا یک رنج جایگاه در ارسال سفارش سرخطی در سایت کارگزاری بورس منقطی است. ما با استفاده از این ربات تا کنون میتوانیم بگوییم میتوانیم برای شما جایگاهی مناسب با حجم صف را اخذ نماییم.

حالا میخوام چند سوال معمول که هنگام خرید یا بعد از آن گاهی! مشتریان در مورد آن سوال میکنند را برای شما روشن کنم!

اول قبل از پرسش و پاسخ ها میخواهم از شما درخواست کنم که به کانال تلگرامی بورس بوی بپیوندید و در آنجا از اطلاعیه های روزانه و گاه ساعتی ما مطلع باشید.

آدرس کانال: @boorsboys

یکی از سوالات معمول و شایع دوستانی که برای خرید این ربات اقدام میکنند در مورد محدودیت زمانی این ربات است.

آیا ربات شما محدودیت زمانی دارد؟ خیر این ربات جزو ربات های کلیکی ماست و دارای هیچ گونه محدودیت زمانی نیست

آیا ربت شما قابل کپی برداری است؟ خیر این ربات غیر قابل کپی برداری است و هر سریال نامبر تنها برروی یک سیستم قابل ثبت است.

من دارای دو سیستم هستم یکی در منزل و یکی در اداره و نیاز به دو عدد ربات برای ارسال سفارشات سرخطی خود دارم، چکار میتوانم بکنم:

هر سریال نامبر تنها برای یک سیستم قابل نصب میباشد و با فعال سازی سریال برروی یک سیستم دیگر نمیتوان آن را برروی سیستم دیگری استفاده کرد

از طرفی قیمتهای بورس بوی منطقی و منصفانه است ولی با این وجود در صورتی که نیاز به بیش از یک ربات دارید میتوانید به آی دی تلگرام پیام ارسال کنید تا تخفیفی برای این منظور به شما اختصاص دهیم

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ربات سرخطی – کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *